TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuj
Dziś jest 23 czerwca 2017r. Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Language gb Language de
Drukuj artykułZrób plik PDFPoleć poprzez email
Zmniejsz czcionkęStandardowa wielkość czcionkiZwiększ czcionkę
 
Klub Młodzieżowy Metafora

Klub Młodzieżowy we Wschowie rozpoczął działalność 13 grudnia 2013 roku w miejscu dawnej Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie przy ulicy Niepodległości 1 we Wschowie. Głównym celem działalności Klubu jest stworzenie warunków i miejsca do spotkań młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania i w ciekawy sposób spędzać wolny czas. Podejmowane działania ukierunkowane są na rozwój aktywności młodzieży oraz poszerzania jej horyzontów. Wszystkich młodych ludzi, którzy chcą skorzystać z oferty Klubu zapraszamy w każdy  weekend (od piątku do niedzieli) od godz. 17:00 - 22:00.


Klub Młodzieżowy jest inicjatywą prowadzoną bezpośrednio przez Urząd Miasta i Gminy Wschowa w ramach realizacji gminnego programu rozwiązywania problemów alkoholowych. Jego koordynatorem z ramienia Urzędu jest pełnomocnik burmistrza ds. profilaktyki i młodzieży - Malwina Chruścicka.


wsh67710185wsh67710512


 

Galeria
© 2006 - 2017 Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Projekt: PROTEKST Komputer
Unikalnych wizyt: 234935