Dziś jest 25 lipca 2017r. Imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba
Language gb Language de
Drukuj artykułZrób plik PDFPoleć poprzez email
Zmniejsz czcionkęStandardowa wielkość czcionkiZwiększ czcionkę
 
Folder promocyjny Wschowy i Sławy

Został wydany polsko-angielski folder promocyjny gmin Sława i Wschowa. Jest to wspólna publikacja, która ma na celu zsieciowanie turystyczne dwóch gmin z obszaru Lokalnej Grupy Działania – Krainy Lasów i Jezior. Powstanie publikacji ma na celu przybliżenie turystom przebywającym w Sławie walorów turystycznych Wschowy, a turystom przyjeżdżającym do Wschowy przedstawienie atrakcji turystycznych Sławy. Folder zostanie współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Łączna kwota projektu szacowana jest na blisko 42 tys. zł, z czego 25 tys. wyniesie dofinansowanie ze środków unijnych.


Projekt polsko-angielskiego folderu promocyjnego gmin Sława i Wschowa przygotowany został przez sławską gminę. Warto dodać, że został pozytywnie zaopiniowany przez Lokalną Grupę Działania oraz, że zdobył największą ilość punktów w ramach ,,Małych projektów”. Gmina Wschowa odpowiedzialna była za przebieg wstępnych prac związanych z ustaleniem szaty graficznej publikacji oraz mapy poglądowej wydawnictwa. Po zaakceptowaniu ogólnego wyglądu wydawnictwa, gminy przystąpiły do prac nad swoimi częściami folderu. Teksty, które ukazały się w publikacji pt. „Spacer z monarchą pod rękę” oraz „Sława, miejsce magiczne” zostały napisane przez Krzysztofa Koziołka, znanego nowosolskiego pisarza kryminałów.


Tutaj możesz pobrać publikację


Pierwsi turyści z nową publikacją. Od lewej: Waldemar Jankowski i Jan Kazimierz Król, którzy jadą rowerami Szlakiem Jakubowym z Mogilna do Zgorzelca.


wsh64694249

Galeria

© 2006 - 2017 Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Projekt: PROTEKST Komputer
Unikalnych wizyt: 33520