Sołectwa

Wykaz Sołtysów i skład członków Rad Sołeckich gminy Wschowa - kadencja 2015-2019 rok:

Sołectwo: Dębowa Łęka, Ilość mieszkańców: 677, Sołtys: Krzysztof Rękoś, tel. 695 780 503
Sołectwo: Hetmanice, Ilość mieszkańców: 236, Sołtys: Marek Szewczyk, tel. 639 315 281
Sołectwo: Kandlewo, Ilość mieszkańców: 314, Sołtys: Natalia Kowalczykowska, tel. 781 274 328
Sołectwo: Konradowo, Ilość mieszkańców: 796, Sołtys: Arkadiusz Brzechwa, tel.783 493 481
Sołectwo: Lgiń (Mały Bór, Klucz), Ilość mieszkańców: 509, Sołtys: Sabina Brambor, tel.691 579 205
Sołectwo: Łęgoń, Ilość mieszkańców: 219, Sołtys: Helena Najdzion, tel. 601 055 257
Sołectwo: Łysiny, Ilość mieszkańców: 333, Sołtys: Paweł Ramboliński, tel. 607 192 592
Sołectwo: Nowa Wieś (Buczyna), Ilość mieszkańców: 288, Sołtys: Stanisław Banasiak, tel. 691 537 130
Sołectwo: Olbrachcice, Ilość mieszkańców: 255, Sołtys: Tomasz Śliwiński, tel. 695 929 853
Sołectwo: OsowaSień (Wincentowo), Ilość mieszkańców: 1123, Sołtys: Marcin Kulus, tel. 695 985 562
Sołectwo: Przyczyna Dolna, Ilość mieszkańców: 463, Sołtys: Jadwiga Jaromin, tel. 723 801 044
Sołectwo: Przyczyna Górna, Ilość mieszkańców: 618, Sołtys: Ryszard Grys, tel. 723 966 162
Sołectwo: Siedlnica (Czerlejewo), Ilość mieszkańców: 883, Sołtys: Agnieszka Nachaj, tel. 667 237 383
Sołectwo: Tylewice, Ilość mieszkańców: 549, Sołtys: Maria Frąckowiak, tel. 697 410 302
Sołectwo: Wygnańczyce (Pszczółkowo), Ilość mieszkańców:177, Sołtys: Kazimierz Sobczuk, tel. 721 414 841

Rada Sołecka sołectwa Dębowa Łęka:

  1. Dobroś Wiesław,
  2. Hornicka Zofia
  3. Cichoszewska Grażyna
  4. Woźniak Krystyna
  5. Pietrzak Brajan
  6. Bogacz Irena

Rada Sołecka sołectwa Hetmanice:

  1. Stanek Lucyna
  2. Bąkiewicz Janusz
  3. Jurkowski Karol
  4. Dutka Elżbieta
  5. Rękoś Dariusz

sala wiejska w Hetmanicach

 

 

 

Sala wiejska w Hetmanicach

 

 

 

Rada Sołecka sołectwa Kandlewo:

  1. Chrząstowski Jarosław
  2. Kowalczykowska Natalia
  3. Giertuga Mariusz
  4. Pawlak Piotr

Rada Sołecka sołectwa Konradowo:

  1. Babska Irena
  2. Kij Barbara
  3. Brzechwa Władysław
  4. Szmania Eryk
  5. Ścibor Katarzyna
  6. Pawlik Grażyna
  7. Tworek Dorota
  8. Brzechwa Jacek

Rada Sołecka sołectwa Lgiń (Mały Bór , Klucz):

  1. Jędrzejczak Grażyna
  2. Skorupiński Jerzy
  3. Stycharz Krzysztof
  4. Wojdyła Genowefa
  5. Jędrzychowski Roman
  6. Hetman Bogusław

Rada Sołecka sołectwa Łęgoń:

  1. Bucma Leszek
  2. Swojak Małgorzata
  3. Król Edward
  4. Skrzyniarz Janina
  5. Śliwińska Danuta

Rada Sołecka sołectwa Łysiny:

  1. Mocek Katarzyna
  2. Wolak Anna
  3. Siekaniec Anna
  4. Stachowska Beata
  5. Podkowska Katarzyna

Rada Sołecka sołectwa Nowa Wieś (Buczyna):

  1. Basiński Wiesław
  2. Wiśniewska Teresa
  3. Kaźmierczak Aleksandra
  4. Kaźmierczak Monika
  5. Wiśniewski Jerzy

 zdjęcie sali wiejskiej w nowej wsi

 

 

 Sala wiejska w Nowej Wsi

 

 

 

 Rada Sołecka sołectwa Olbrachcice:

  1. Tymczyszyn Jarosław
  2. Wojdak Tadeusz
  3. Korzon Beata
  4. Jurkiewicz Zofia
  5. Rycielska Monika

sala wiejska w Olbrachcicach

 

 

Sala wiejska w Olbrachcicach

 

 

 

 

Rada Sołecka sołectwa Osowa Sień (Wincentowo):

  1. Michalewicz Krzysztof
  2. Chruścicki Marcin
  3. Wawrzyniak Elżbieta
  4. Trzciołek Dariusz
  5. Kraska Marian
  6. Czyż Ewa
  7. Serafin Agata
  8. Szymanowski Stanisław
  9. Zawadzki Rafał
  10. Zawadzki Andrzej

Rada Sołecka sołectwa Przyczyna Dolna:

  1. Szmydyńska Krystyna
  2. Kubik Barbara
  3. Minkus Agnieszka
  4. Sewioło Danuta
  5. Krzysiek Małgorzata 

zdjęcie sali wiejskiej w Przyczynie Dolnej

 

 

 

 Sala wiejska w Przyczynie Dolnej

 

 

 

Rada Sołecka sołectwa Przyczyna Górna:

  1. Karbowski Piotr
  2. Płóciniak Wojciech
  3. Kola Piotr
  4. Skorupińska Jolanta
  5. Litorowicz Grzegorz

sala wiejska w przyczynie górnejSala wiejska w Przyczynie Górnej

Rada Sołecka sołectwa Siedlnica (Czerlejewo):

  1. Antkowiak Juliusz Piotr
  2. Brzózka Dariusz
  3. Drobińska Agnieszka
  4. Hilarski Dariusz
  5. Jaszczur Agnieszka
  6. Kosiński Bolesław
  7. Kubiak Renata
  8. Kurniczak Katarzyna
  9. Sowińska Anna
  10. Szabat Paulina

budynek sali wiejskiej w siedlnicySala wiejska w Siedlnicy

Rada Sołecka sołectwa Tylewice:

  1. Wachnicka Elżbieta
  2. Kozica Dorota
  3. Żurek Małgorzata
  4. Zdonek Wiesław
  5. Denesiuk Jolanta
  6. Zdonek Mateusz

Rada Sołecka sołectwa Wygnańczyce (Pszczółkowo):

  1. Sobczuk Tadeusz
  2. Baszczyk Jerzy
  3. Gerytch Franciszek
  4. Kulikowska Władysława
  5. Sobczuk Aneta

Publikacja: s.ps

Głosuj na wnioski złożone w III WBO

Głosować w III WBO można osobiście w urzędzie lub na wwww.budzetobywatelski.wschowa.pl

W przypadku ewntualnych trudności w głosowaniu elektronicznym prosimy o kontakt: informatykatwschowa [dot] pl