Spotkanie z bezpieczeństwa informacji w Twojej firmie

06.02.2018
logo opzl

W związku ze zmianami w przepisach dotyczącymi ochrony danych osobowych, bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie „Bezpieczeństwo informacji w Twojej firmie. Spotkanie odbędzie się 9 lutego br. w godz. 10.00-12.00 w sali szkoleniowej Centrum Usług Finansowych DWS przy ul. Poprzecznej 4 we Wschowie.

Plan spotkania:
1.    Przykłady zagrożeń dla bezpieczeństwa informacji.
2.    RODO się zbliża – istotne zmiany w ochronie danych osobowych już w maju …
3.    Czy Twoje hasło jest bezpieczne?
4.    Zagrożenia przy korzystaniu z Internetu: poczta e-mail, strony www, serwisy społecznościowe,
5.    „Najsłabsze ogniwo” - przykłady ataków socjotechnicznych
6.    Dobre praktyki przy przeciwdziałaniu zagrożeniom – proste i skuteczne sposoby ochrony informacji.
 
Prelegent:
Arkadiusz Stawczyk - ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa informacji. Certyfikowany specjalista IT Security - CISS (Certified IT Security Specialist). Trener ECDL EPP e-Urzędnik, egzaminator ECDL oraz kierownik projektów (Fn TSPM). Poprzednio kierownik Wydziału Informatyki w dużej jednostce administracji samorządowej. Był odpowiedzialny za kluczowe projekty informatyczne realizowane w urzędzie oraz skuteczne wdrażanie Polityki Bezpieczeństwa Informacji. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego (PTI) oraz Project Management Institute Poland Chapter (PMI PC).

Już za kilka miesięcy czekają nas zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. Wejdzie w życie regulacja UE RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych), która odmieni sytuacje podmiotów przetwarzających dane osobowe. Dotyczyć to będzie wszystkich przedsiębiorców, bez względu na wielkość.
 
Chcesz się dowiedzieć jak skutecznie chronić dane osobowe i inne ważne dla Twojej firmy informacje? To spotkanie jest właśnie dla Ciebie.
 
Proponowane spotkanie szkoleniowe stanowi próbkę (sampling) praktycznego, całodniowego szkolenia z tematyki bezpieczeństwa informacji.
 
W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu:
Justyna Wierzbińska
tel. 884 782 630
Serdecznie zapraszamy!

Publikacja: s.ps