ZUMBA, AREOBIK, JOGA, CROSSFIT, WALKI WRĘCZ, SAUNA FIŃSKA...

25.09.2017
rowerki stacjonarne i ciężarki na wyposażeniusiłowni

Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty zajęć CKiR przy ul. Moniuszki 11 we Wschowie. Proponujemy Państwu zakup karnetów na ZUMBĘ, AREOBIK, JOGĘ, CROSSFIT, Walki Wręcz, a także zachęcamy do korzystania z sauny fińskiej.

Zumba – to niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich prosto z serca Karaibów i Południowej Ameryki z aerobikiem. Zajęcia Zumba w sali sportowej CKiR prowadzi instruktor Monika Rahnefeld. Zumba łączy w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowo prostymi krokami oraz układami tanecznymi. Zajęcia mają sprawiać przyjemność i być łatwe do wykonania.
ZUMBA to zajęcia fitness poprawiające sylwetkę i pozwalające na zrzucenie wagi w bardzo atrakcyjny, miły i wdzięczny sposób. To przede wszystkim świetna zabawa, uczestnicy nie zdają sobie nawet sprawy, że ćwiczą.
Po pierwsze Zumba jest bardzo efektywna – jako trening cardio łączy zabawę z wysiłkiem, poprawia samopoczucie, wyzwala pozytywną energię, ale również rzeźbi i ujędrnia nasze ciało. Dzięki godzinie dynamicznych ćwiczeń o zmiennej intensywności możemy spalić aż do 600 kcal.
Mówiąc krótko Zumba to zajęcia, podczas których każdy uczestnik świetnie się bawi, a przy tym pracuje nad osiągnięciem doskonałej formy fizycznej. Zumba jest dla każdego bez względu na wiek, płeć i kondycję. Łatwe do naśladowania kroki taneczne, urozmaicona kompozycja ruchów i energetyczna muzyka wprawia w optymistyczny nastrój i pobudza do zabawy.
Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 18:30 oraz w piątki o godz. 19:00!!!
 
Areobik prowadzony jest przez Panią Patrycję Kaczmarek w poniedziałki o godz. 18:30 oraz piątki o godz. 18:00
JOGA prowadzona przez Panią Roksanę w poniedziałki o godz. 19:30
CROSSFIT  zajęcia we wtorki godz. 19:30 oraz w czwartki godz. 19:00
WALKI WRĘCZ odbywają się we wtorki o godz. 20:30 oraz w czwartki o godz. 20:00.
A już niebawem zapraszamy na Kursy Tańca Towarzyskiego, które odbywać się będą w soboty. Więcej informacji w recepcji siłowni.
 
 
Sauna fińska
Sauna fińska jest niezrównanym doświadczeniem i koniecznością dla wszystkich. W równym stopniu oczyszcza duszę i ciało. Wykonano ostatnio wiele badań szczególnie dotyczących skutków zdrowotnych sauny. Ciepło otwiera pory skóry i oczyszcza ciało. Po wysiłku fizycznym, na przykład joggingu lub treningu, kąpiel w saunie jest bardzo korzystna.
Pocenie się usuwa odpady, wyrównuje temperaturę i chłodzi, utrzymując skórę czystą i piękną. Para wytwarzana poprzez oblewanie gorących kamieni wodą, korzystnie jonizuje powietrze, co zgodnie z fińską tradycja ludową zapobiega zmęczeniu, nerwowości i niepokojowi. Sauna jest relaksująca i oczyszczająca. Łatwiej jest oddychać w saunie, która zmiękcza skórę i usuwa bóle mięśni i stawów. Nawet wysokie ciśnienie krwi zostaje tymczasowo obniżone. Sauna jest formą pielęgnacji urody.
Wszystkie fińskie kobiety dobrze wiedzą, że częste kąpiele w saunie utrzymują skórę zdrową, młodą i elastyczną. Sauna stanowi sekret urody Finek. Wizyta w pomieszczeniu sauny trwa tylko 10-15 minut – wystarczająco długo, by skóra prawidłowo się spociła i otworzyła pory. Następnie nadchodzi chwila ochłodzenia. Procedura jest powtarzana tak długo, jak przynosi dobre samopoczucie – nigdy dłużej. Relaksująca kąpiel w saunie pomoże także w dobrym śnie nocą.
Rezerwacja sauny co najmniej z 2 godzinnym wyprzedzeniem. Maksymalna ilość 6 osób
Zapraszamy do korzystania za naszej sauny:
Sauna start 15 min. – 30 zł
Sauna start 30 min. – 40 zł
Sauna start 45 min. – 50 zł
Sauna start 60 min. – 60 zł
 
Siłownia
Pan Dariusz Mirecki –  instruktor siłowni CKiR
Pan Rafał Jarek – instruktor siłowni CKiR oraz Sztuk Walki
 
Cennik:
Trening jednorazowy – 12zł
Karnet bez ograniczeń –  45 zł
Karnet miesięczny ulgowy  bez ograniczeń dla osób poniżej 18 roku życia oraz uczniów szkół dziennych z ważną legitymacją szkolną – 30 zł
Karnet miesięczny specjalny dla członków sekcji i klubów sportowych z terenu Miasta i Gminy Wschowa z ważną licencją zawodniczą lub kartą klubową oraz dla osób od 55 roku życia – 25 zł
Trening jednorazowy CROSSFIT w grupie – 12 zł
Karnet miesięczny CROSSFIT w grupie (2 raz w tygodniu) – 60 zł
Karnet miesięczny ulgowy CROSSFIT w grupie (2 raz w tygodniu) dla osób poniżej 18 roku życia oraz uczniów szkół dziennych z ważną legitymacją szkolną – 40 zł
Karnet miesięczny bez ograniczeń siłownia + CROSSFIT w grupie – 85 zł
Karnet miesięczny ulgowy bez ograniczeń siłownia + CROSSFIT w grupie dla osób poniżej 18 roku życia oraz uczniów szkół dziennych z ważną legitymacją szkolną – 65 zł
ZUMBA zajęcia jednorazowe 10 zł
AREOBIK zajęcia jednorazowe 10 zł
Godziny otwarcia siłowni od poniedziałku do piątku 09:00-21:00 oraz sb.9:00-14:00
 

/CKiR Wschowa/

Publikacja: s.ps