Zbliża się IV Bieg Mikołajkowy

01.12.2017
plakat z biegnącym mikołajem

plakat z biegnącym mikołajemJak co roku Bieg Mikołajkowy będzie okazją do pomocy potrzebującym. W tym roku włączymy się w akcję Stowarzyszenia „Bliżej Autyzmu” i CKiR we Wschowie. Będziemy zbierać pieniążki na maszynę do pisania Braille`em. Koszt – z potrzebnym osprzętem – to 11.000 zł. Potrzebuje jej 6-letnia Marysia Lotka, mieszkanka Wschowy i wychowanka Przedszkola Specjalnego „Kraina Tęczy”. U dziewczynki, która jest pod opieką lekarzy z Chorzowskiego Centrum Pediatrii i Onkologii, zdiagnozowano atrofię nerwów wzrokowych i marmurkowatość kości typu dziecięcego. Bardzo gorąco zachęcamy do udziału w naszym biegu.

Od 26 października br. trwały zapisy na IV Bieg Mikołajkowy.
Przed skorzystaniem z formularza rejestracyjnego zapoznaj się z regulaminem zawodów. Formularz dostępny na stronie http://www.biegaj-wschowo.pl/index.php/bieg-mikolajkowy/zapisy-vi

Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany/ana na stronę https://zrzutka.pl/k3ynxe gdzie można dokonać opłaty startowej.

W przypadku wpłat anonimowych bądź opłaty za większą liczbę osób bardzo prosimy o szczegółową informację na nasz adres e-mail organizatoratbiegaj-wschowo [dot] pl. Proszę wówczas podać kwotę oraz ilość osób z imienia i nazwiska.

 

W poniższych załącznikach znajdują się:

  1. Regulamin IV Biegu Mikołajkowego
  2. Zgoda rodziców
  3. Oświadczenie_o_braku_przeciwwskazań_bieg17
  4. Trasa 1 Trasa Biegu głównego – 5km
  5. Trasa 2 Trasa zawodów Nordic Walking oraz bieg – 2,2 km
  6. Trasa 3 Trasa Bieg Dzieci – 800m

 

Publikacja: s.ps