Ruszył nabór wniosków w ramach programu CZYSTE POWIETRZE

20.09.2018

PROGRAM
CZYSTE POWIETRZE
na lata 2018-2029

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

NABÓR WNIOSKÓW

Kilka słów o programie
Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko, ale dodatkowo zwiększą domowy budżet, dzięki oszczędnościom finansowym. Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego. Dotacje i pożyczki będą udzielane za pośrednictwem szesnastu Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

TUTAJ zamieszczamy link do strony WFOŚiGW w Zielonej Górze, pod którym można sprawdzić harmonogram spotkań na terenie naszego województwa.

O terminie spotkania w gminie Wschowa dodatkowo poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej.

Do pobrania  materiały promocyjne o programie oraz link do stron NFOŚiGW w Warszawie oraz WFOŚiGW w Zielonej Górze.

Do pobrania: 

Publikacja: s.ps