Jarmark Bożonarodzeniowy

04.12.2017
mikołaj na scenie a przed nim dzieci
Autor zdjęć: 
CKiR Wschowa

Na wschowskim Rynku ustawiło się około trzydziestu wystawców, których z każdą godziną odwiedzało coraz więcej mieszkańców. Punktem kulminacyjnym było południe, kiedy to na scenę wkroczył długo oczekiwany gość – św. Mikołaj, który został głośno wywołany przez najmłodszych mieszkańców. Jego pomocnicy – renifer oraz elf zafundowali dzieciom sporo atrakcji.

Tradycyjnie, podczas jarmarku rozstrzygnięto konkurs na najładniejszą choinkę w Gminie Wschowa. W każdej z trzech kategorii przyznano równorzędne trzy nagrody.
Wśród przedszkoli triumfowały: Samorządowe Przedszkole nr 3 i nr 5 we Wschowie oraz Oddział Przedszkolny przy SP Siedlnica. W kategorii klas I-III szkół podstawowych najpiękniej choinki ubrali uczniowie SP nr 1 i nr 3 we Wschowie oraz SP w Przyczynie Górnej. Z kolei w kategorii klas IV-VI wygrały szkoły z Lginia, Osowej Sieni i Konradowa.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom oraz partnerom. Głównym sponsorem tegorocznego Jarmarku jest Kostrzyńsko – Słubicka Strefa Ekonomiczna S.A.

/CKIR we Wschowie/

Publikacja: s.ps