Biegi Przełajowe

11.10.2017
biegnące dzieci
Autor zdjęć: 
ckir

3 października na Torze Motocrossowym w Olbrachcicach odbyły się drużynowe i indywidualne Biegi Przełajowe – zawody powiatowe w ramach Igrzysk Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej. Łącznie w zawodach wzięło udział ok. 120 uczniów. Tak przedstawiają się wyniki:

 

                              KOLEJNOŚĆ  PO  ZAKOŃCZONEJ  RYWALIZACJI:

                                                  Igrzyska dzieci – grupa młodsza

 

                    dziewczęta                                                                         chłopcy

            I m – SP 1 Wschowa                                                             I m -SP 1 Wschowa

            II m SP-2 Wschowa                                                              II m – SP Osowa Sień

                                                                                                     III m -SP 2 Wschowa (chłopcy)

 

                                             Indywidualnie do finału awansowali:

  1. Pater Amelia – SP 2 Wschowa 1. Łakomy Marcin -SP Osowa Sień
  2. Strojwąs Paulina – SP 2 Wschowa 2. Łakomy Bartosz- SP 2 Wschowa
  3. Masterniak Wiktoria – SP 2 Wschowa 3. Kromoliński Dominik -SP Osowa Sień
  4. Nijaka Oliwia – SP 2 Wschowa 4. Naramowicz Piotr – SP 2 Wschowa
  5. Szymańska Zofia – SP 2 Wschowa 5. Okrzymowski Kacper SP Osowa Sień

 

                                             Igrzyska dzieci – grupa starsza 

 

I m – SP 2 Wschowa                                                                    I m – SP Osowa Sień

II m – SP 1 Wschowa                                                                   II m – SP 1 Wschowa

                                                                                                     III m – SP 2 Wschowa      

 

                              Indywidualnie do finału awansowali                                                          

 

  1. Saleta Amelia – SP 1 Wschowa 1. Suda Orion – SP 2 Wschowa
  2. Mandziuk Kalina – SP 1 Wschowa 2. Dziadosz Damian – SP 1 Wschowa
  3. Szpilska Amelia – SP 1 Wschowa 3. Nieścior Dawid – SP 1 Wschowa
  4. Kazieczko Marian – SP 1 Wschowa 4. Piekarczyk Gracjan- SP 1 Wschowa
  5. Pechacz Julia – SP 1 Wschowa 5. Czyż Wiktor – SP Osowa Sień

 

                                               Igrzyska młodzieży szkolnej

 

I m – SP 1 Wschowa                                                               I m – SP 2 Wschowa

II m – Gimnazjum Językowe Wschowa                                 II m – Gimnazjum Językowe Wschowa

 

                                         Indywidualnie do finału awansowali:

 

  1. Pizoń Patrycja – Gimnazjum Językowe 1. Ruta Maciej – Gimnazjum Językowe
  2. Sadowska Oliwia – SP Łysiny 2. Kłosowski Wiktor – Gimnazjum Językowe
  3. Jeziorska Roksana – Gimnazjum Językowe 3. Misiewicz Bartłomiej – Gimnazjum Językowe
  4. Wolak Julia – SP Łysiny 4. Drozdowski Karlos -Gimnazjum Jezykowe
  5. Sawicka Agnieszka – Gimnazjum Językowe 5. Stasiak Szymon- Gimnazjum Językowe

W finale z powiatu wschowskiego udział weźmie 48 zawodników (Szkoły podstawowe, Gimnazja).

 

 

 

Publikacja: s.ps