Dziś jest 23 czerwca 2017r. Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Language gb Language de
Lista wpisów w nazwa kategorii.

Głosujemy! Wschowski Budżet Obywatelski 2017

Głosujemy! Wschowski Budżet Obywatelski 2017 Od poniedziałku 10 października do północy 31 października - też poniedziałek – trwa głosowanie nad Wschowskim Budżetem Obywatelskim 2017. Przypomnijmy podstawowe zasady. Uprawnione są osoby, ...więcej »

Wschowski Budżet Obywatelski 2017

Szanowni Państwo, minął rok od pierwszego Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego. Organizowaliście się, zgłaszaliście projekty, wzięliście aktywny udział w głosowaniu. Do realizacji na rok bieżący przeszło 14 projektów na łączną kwotę 600 tysięcy...więcej »

Wyniki głosowania. Wschowski Budżet Obywatelski

Publikujemy oficjalne wyniki zakończonego w dniu 30 września o północy głosowania nad pierwszym Wschowskim Budżetem Obywatelskim. Udział w głosowaniu wzięło 1557 osób, z tego 1221 drogą internetową, a 336 na karcie do głosowania. Ważnyc...więcej »

Budżet Obywatelski. Zasady głosowania

Od wtorku, 15 września rozpoczyna się głosowanie nad projektami zgłoszonymi do Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego. Potrwa do północy 30 września br. Na liście do głosowania znajduje się 30 projektów, które przeszły  pozytyw...więcej »

Lista projektów w ramach Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego

Zgodnie z harmonogramem przyjętym przez Radę Miasta publikujemy listę wszystkich projektów zgłoszonych przez mieszkańców naszej gminy w ramach Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego. Są wśród nich projekty, które poddane będą...więcej »

35 projektów w Budżecie Obywatelskim

 W zeszłym tygodniu zamknięto przyjmowanie wniosków do pierwszego Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego. Aktywni mieszkańcy naszej gminy nie próżnowali i złożyli aż 36 wniosków. Jeden z wnioskodawców po zakończeniu reje...więcej »

Uchwała nr VI/47/15 w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami miasta i gminy Wschowa, dotyczących budżetu miasta i gminy Wschowa na rok 2015

    UCHWAŁA NR  VI/47/15 RADY MIEJSKIEJ WE WSCHOWIE z dnia 30 kwietnia 2015 r.   w sprawie: przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami miasta i gminy Wschowa           ...więcej »

Budżet Obywatelski

Rada Gminy Wschowa na sesji 30 kwietnia br. podjęła ważną uchwałę dotyczącą utworzenia Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym samym nasza gmina dołącza do liczby gmin, gdzie mieszkańcy współdecydują na co wydawane są ich pieniądze. Zasady są...więcej »
 
© 2006 - 2017 Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Projekt: PROTEKST Komputer
Unikalnych wizyt: 45948