Dziś jest 26 czerwca 2017r. Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
Language gb Language de
Drukuj artykułZrób plik PDFPoleć poprzez email
Zmniejsz czcionkęStandardowa wielkość czcionkiZwiększ czcionkę
 
Sołectwa, Sołtysi i Rady Sołeckie

Wykaz Sołtysów i skład członków Rad Sołeckich gminy Wschowa - kadencja 2015-2019 rok.


Sołectwo: Dębowa Łęka Ilość mieszkańców: 677 Sołtys: Krzysztof Rękoś tel. 695 780 503


Sołectwo: Hetmanice Ilość mieszkańców :236 Sołtys: Marek Szewczyk tel. 639 315 281


Sołectwo: Kandlewo Ilość mieszkańców: 314 Sołtys: Natalia Kowalczykowska tel. 781 274 328


Sołectwo: Konradowo Ilość mieszkańców: 796 Sołtys: Arkadiusz Brzechwa tel.783 493 481


Sołectwo: Lgiń (Mały Bór,Klucz) Ilość mieszkańców: 509 Sołtys: Sabina Brambor tel.691 579 205


Sołectwo: Łęgoń Ilość mieszkańców: 219 Sołtys: Helena Najdzion tel. 601 055 257


Sołectwo: Łysiny Ilość mieszkańców: 333 Sołtys: Paweł Ramboliński tel. 607 192 592


Sołectwo: Nowa Wieś(Buczyna)Ilość mieszkańców:288 Sołtys:Stanisław Banasiak tel.691 537 130


Sołectwo: Olbrachcice Ilość mieszkańców:255 Sołtys: Tomasz Śliwiński tel. 695 929 853


Sołectwo:OsowaSień (Wincentowo)Ilość mieszkańców:1123 Sołtys: Marcin Kulus tel.695 985 562


Sołectwo: Przyczyna Dolna Ilość mieszkańców: 463 Sołtys: Jadwiga Jaromin tel. 723 801 044


Sołectwo: Przyczyna Górna Ilość mieszkańców: 618 Sołtys: Ryszard Grys tel. 723 966 162


Sołectwo: Siedlnica (Czerlejewo)Ilość mieszkańców:883Sołtys: Agnieszka Nachaj tel. 667 237 383


Sołectwo: Tylewice Ilość mieszkańców: 549 Sołtys: Maria Frąckowiak tel. 697 410 302


Sołectwo: Wygnańczyce (Pszczółkowo) Ilość mieszkańców:177 Sołtys: Kazimierz Sobczuk


tel. 721 414 841


Rada Sołecka sołectwa Dębowa Łęka:


1.Dobroś Wiesław, 2.Hornicka Zofia, 3.Cichoszewska Grażyna, 4.Woźniak Krystyna,


5. Pietrzak Brajan, 6.Bogacz Irena.


Rada Sołecka sołectwa Hetmanice:


1.Stanek Lucyna, 2.Bąkiewicz Janusz, 3.Jurkowski Karol, 4.Dutka Elżbieta, 5.Rękoś Dariusz


Rada Sołecka sołectwa Kandlewo:


1.Chrząstowski Jarosław, 2.Kowalczykowska Natalia, 3.Giertuga Mariusz, 4.Pawlak Piotr.


Rada Sołecka sołectwa Konradowo:


1.Babska Irena, 2.Kij Barbara, 3.Brzechwa Władysław, 4.Szmania Eryk, 5.Ścibor Katarzyna, 6.Pawlik Grażyna, 7.Tworek Dorota, 8.Brzechwa Jacek.


Rada Sołecka sołectwa Lgiń ( Mały Bór , Klucz ):


1.Jędrzejczak Grażyna, 2.Skorupiński Jerzy, 3.Stycharz Krzysztof , 4.Wojdyła Genowefa,


5. Jędrzychowski Roman, 6.Hetman Bogusław.


Rada Sołecka sołectwa Łęgoń:


1.Bucma Leszek, 2.Swojak Małgorzata, 3.Król Edward, 4.Skrzyniarz Janina, 5.Śliwińska Danuta


Rada Sołecka sołectwa Łysiny:


1.Mocek Katarzyna, 2.Wolak Anna, 3.Siekaniec Anna, 4.Stachowska Beata, 5.Podkowska Katarzyna


Rada Sołecka sołectwa Nowa Wieś (Buczyna):


1.Basiński Wiesław, 2.Wiśniewska Teresa, 3.Kaźmierczak Aleksandra, 4.Kaźmierczak Monika


5. Wiśniewski Jerzy.


Rada Sołecka sołectwa Olbrachcice:


1.Tymczyszyn Jarosław, 2.Wojdak Tadeusz, 3.Korzon Beata, 3.Jurkiewicz Zofia,


4.Rycielska Monika.


Rada Sołecka sołectwa Osowa Sień (Wincentowo):


1.Michalewicz Krzysztof, 2.Chruścicki Marcin, 3.Wawrzyniak Elżbieta, 4.Trzciołek Dariusz,


5.Kraska Marian, 6.Czyż Ewa, 7.Serafin Agata, 8.Szymanowski Stanisław, 9.Zawadzki Rafał,


10.Zawadzki Andrzej.


Rada Sołecka sołectwa Przyczyna Dolna:


1.Szmydyńska Krystyna, 2.Kubik Barbara, 3.Minkus Agnieszka, 4.Sewioło Danuta,


5.Krzysiek Małgorzata.


Rada Sołecka sołectwa Przyczyna Górna:


1.Karbowski Piotr, 2.Płóciniak Wojciech, 3.Kola Piotr, 4.Skorupińska Jolanta,


5. Litorowicz Grzegorz.


Rada Sołecka sołectwa Siedlnica (Czerlejewo):


1.Antkowiak Juliusz Piotr, 2.Brzózka Dariusz, 3.Drobińska Agnieszka, 4.Hilarski Dariusz,


5.Jaszczur Agnieszka 6.Kosiński Bolesław, 7.Kubiak Renata, 8.Kurniczak Katarzyna, 9.Sowińska Anna 10.Szabat Paulina.


 


Rada Sołecka sołectwa Tylewice:


1.Wachnicka Elżbieta, 2.Kozica Dorota, 3.Żurek Małgorzata, 4.Zdonek Wiesław, 5.Denesiuk Jolanta,


6. Zdonek Mateusz.


Rada Sołecka sołectwa Wygnańczyce (Pszółkowo):


1.Sobczuk Tadeusz, 2.Baszczyk Jerzy, 3.Gerytch Franciszek, 4.Kulikowska Władysława,


5.Sobczuk Aneta.

 
© 2006 - 2017 Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Projekt: PROTEKST Komputer
Unikalnych wizyt: 46011