Dziś jest 25 lipca 2017r. Imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba
Language gb Language de
Drukuj artykułZrób plik PDFPoleć poprzez email
Zmniejsz czcionkęStandardowa wielkość czcionkiZwiększ czcionkę
 
Radni Rady Miejskiej

Radni 2014-2018


Hanna Knaflewska-Walkowiak- Przewodnicząca Rady Miejskiej


Danuta Stefaniak - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej


Paweł Giezek - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej



  • Maria Stachowska

  • Przemysław Kuchcicki

  • Roman Stocki 

  • Emanuela Stanek-Juśkiewicz

  • Bogdan Jaworski

  • Piotr Buczek

  • Krzysztof Grabka - (od 07.08.2016 - wybory uzupełniające)

  • Jolanta Pawłowska

  • Michał Drobnik

  • Krzysztof Owoc

  • Wiesław Widera

  • Elżbieta Bernacka

  • Łukasz Tkacz

  • Helena Nikolin

  • Jacek Kowalczyk

  • Helena Najdzion

  • Agnieszka Nachaj

  • Władysław Brzechwa


Krzysztof Czopek - radny do 05.05.2016


Harmonogram dyżurów przewodniczącego został umieszczony poniżej w załączniku


 


Radni 2010-2014


Franciszek Baśczyn - przewodniczący


Jacek Kowalczyk - wiceprzewodniczący


Włodzimierz Drzewiecki - wiceprzewodniczący



  • Hanna Knaflewska - Walkowiak

  • Roman Stocki

  • Bogusława Awsiukiewicz

  • Patryk Kościółko

  • Jolanta Pawłowska

  • Helena Nikolin

  • Tadeusz Sobczuk

  • Andrzej Dworkiewicz

  • Fabian Grzyb

  • Krzysztof Czopek

  • Piotr Buczek

  • Zdzisław Mazur

  • Łukasz Tkacz

  • Przemysław Kuchcicki

  • Zbigniew Kosiński

  • Drobnik Michał

  • Czesław Kuppe

  • Zbigniew Lewandowski


 




Radni 2006-2010


Fabian Grzyb - przewodniczący  


Krzysztof Czopek - wiceprzewodniczący  


Tomasz Stasiak - wiceprzewodniczący


  • Stanisław Kowalczyk

  • Andrzej Dworkiewicz

  • Jacek Kowalczyk

  • Ryszard Miśkiewicz

  • Bogusława Awsiukiewicz

  • Witold Kotowski

  • Władysław Brzechwa

  • Mariusz Mazur

  • Barbara Tlałka

  • Włodzimierz Drzewiecki

  • Franciszek Baśczyn

  • Jolanta Pawłowska

  • Czesław Kuppe

  • Bogusław Jarzyna

  • Tadeusz Sobczuk

  • Roman Stocki

  • Łukasz Tkacz

  • Marek Krembuszewski 
    101_0104sesjaost           

  • Radni 2002-2006

  • Bogusława Awsiukiewicz

  • Franciszek Baśczyn

  • Władysław Brzechwa

  • Włodzimierz Drzewiecki

  • Andrzej Dworkiewicz

  • Fabian Grzyb

  • Bogusław Jarzyna

  • Krystyna Kałużna

  • Jan Kiciński

  • Edward Kobierski

  • Jacek Kowalczyk

  • Stanisław Kowalczyk

  • Elżbieta Marciniak

  • Beata Misiewicz

  • Andrzej Naskręt

  • Jolanta Pawłowska

  • Jan Pabierowski

  • Wiesław Przybycień

  • Tadeusz Stępniak

  • Ryszard Stolarski

  • Antoni Turkiewicz
  • Pliki do pobrania
     
    © 2006 - 2017 Urząd Miasta i Gminy Wschowa
    Projekt: PROTEKST Komputer
    Unikalnych wizyt: 46702