Dziś jest 23 czerwca 2017r. Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Language gb Language de
Drukuj artykułZrób plik PDFPoleć poprzez email
Zmniejsz czcionkęStandardowa wielkość czcionkiZwiększ czcionkę
 
Rusza kolejny etap rozbudowy cmentarza.Prośba do opiekunów grobów.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA
CMENTARZA KOMUNALNEGO

    Na cmentarzu komunalnym przy ul. Czereśniowej dużo się zmienia. Osoby, które odwiedzają swoich bliskich zmarłych, z pewnością zauważyły zmiany, które zaistniały w ubiegłym roku. Zostały utwardzone aleje po lewej stronie idąc od wejścia głównego w kierunku Kaplicy, wybudowano Kolumbarium, …wymieniać można by długo. W tym roku już zostały wymienione drzwi i cała szklana ściana w Kaplicy.I to nie koniec prac.


W związku z realizacją następnego etapu rewitalizacji i rozbudowy cmentarza Zarząd Spółki Komunalnej WSCHOWA Sp. z o.o. za naszym pośrednictwem zwraca się do opiekunów grobów w sektorze 15 (prawa strona od wejścia głównego do Kaplicy) o demontaż metalowych ławek i ogrodzeń oraz usunięcie drzewek z głównych alejek w tym sektorze. Po 10 kwietnia 2017 wszystkie te instalacje i rośliny zostaną usunięte przez pracowników Spółki i firmy wykonujące utwardzenie nawierzchni.


O zmianach jakie mają miejsce na cmentarzu i planach Zarządu Spółki Komunalnej związanych z tym miejscem będziemy informować na bieżąco, jednocześnie zapraszamy do odwiedzin strony internetowej naszego cmentarza: http://www.cmentarzwschowa.pl/. Doskonałe narzędzie, dzięki któremu można znaleźć miejsce pochówku zmarłego znając jego imię i nazwisko, ustalić datę urodzenia i śmierci, zapalić mu wirtualną świeczkę oraz wykupić usługę związaną z opieką nad grobem.

 
© 2006 - 2017 Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Projekt: PROTEKST Komputer
Unikalnych wizyt: 45948