Dziś jest 25 lipca 2017r. Imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba
Language gb Language de
Drukuj artykułZrób plik PDFPoleć poprzez email
Zmniejsz czcionkęStandardowa wielkość czcionkiZwiększ czcionkę
 
Gmina bez azbestu

Mając na uwadze konieczność stałego polepszania warunków życia mieszkańców, Gmina Wschowa przystąpiła do wykonania zadania pn.: Aktualizacja inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Wschowa, dotyczącą osób fizycznych i prawnych. Dotacja z Ministerstwa Rozwoju i Finansów z siedzibą w Warszawie została  przyznana Gminie Wschowa w drodze konkursu na wykonanie zadania, związanego z realizacją zadań przyjętych w „Programie Oczyszczania Kraju z Azbestu na lata 2009-2032”.


Projekt realizowany będzie na podstawie szczegółowej inwentaryzacji z natury wszystkich miejsc, w których na terenie Gminy występuje azbest. Informujemy, że przez najbliższe tygodnie, aż do 18 sierpnia prowadzone będą na terenie naszej Gminy prace inwentaryzacyjne. Zadanie zrealizują pracownicy firmy wyłonionej do wykonania tego zadania AM Trans Progres sp. z o.o., z Poznania. W razie potrzeby prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy pod nr tel. 061/656 97 37.


Prosimy mieszkańców o udostępnienie informacji na temat wyrobów zawierających azbest, zdemontowanych i zgromadzonych na posesjach, osobom wykonującym inwentaryzację.


Za pomoc i zrozumienie dziękujemy


Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotowej inwentaryzacji znajdują się w załączonym ogłoszeniu.

Pliki do pobrania
 
© 2006 - 2017 Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Projekt: PROTEKST Komputer
Unikalnych wizyt: 46702